Václav Popelka ml.

Do společnosti Vegacom a.s. jsem nastoupil před 12lety. K práci u Vegacomu jsem měl vždy nějak blíže. Už od svých 16ti let jsem jezdil s mým otcem na brigády, který pracuje u firmy více jak 35 let a zde jsem od něj získával nové zkušenosti v telekomunikacích. Práce se mi líbila, více jsem cestoval, poznával jsem nové technologie a hlavně jsem poznal super kolektiv lidí. Pracoval zde také i můj dědeček a nyní už přes 15 let i můj starší bratr. V Roce 2008 mi přišla nabídka, zda- li bych nechtěl zkusit nastoupit na pozici technika optických sítí a podílet se na rozšíření týmu.

V tu dobu jsem pracoval na OSVČ a nebyl čas se rozhodovat, tudíž volba pro Vegacom byla jasná. Po zhruba dvou letech a zapracování na sobě jsem nabral zkušenosti, získal důvěru lidí a postoupil jsem na místo šéfmontéra. Vedl jsem už svou partu lidí a řešil si některé stavby samostatně. Práce mě hodně naplňovala a získával jsem opět nové zkušenosti v oboru. Podílel jsem se na velkých zakázkách v Německu, Slovensku a celé ČR.

V roce 2015 mi byla nabídnuta funkce vedoucího stavby, kterou jsem přijal a na které působím doteď. Pracuji na zakázkách po celé Moravě a dostanu se tak při své práci na zajímavá místa. I když jsou některé dny hektické, stále mě i po tolika letech práce baví a to i díky skvělému kolektivu lidí.

Tahle firma pracuje s nejmodernější technikou, zúčastňujeme se různých veletrhů a nejpodstatnější věcí je, že do nás firma investuje v rámci různých školení na profesionální úrovni. Vegacom také myslí na zdraví svých zaměstnanců a přispívá na různé sportovní aktivity.

Pokud chcete pracovat v telekomunikacích, stále se zdokonalovat na profesionální úrovni a zdolávat nové výzvy, Vegacom a.s. je jasná volba J.